ART4786SED
B1111
Stoc disponibil: La comanda
Termen de livrare:
Avertizare: Ultimele articole in stoc!
Data disponibilitate:
Baterie reincarcabila 8.000mA, pentru panou publicitar LED de pardoseala A0/A1.
In cazul în care se dorește autonomia de funcționare / iluminarea panoului de difuzie, acesta se echipează cu bateria reîncărcabilă Li-ion.
Aceasta are capacitatea de 8.000mA, suficientă pentru a asigura intensitatea luminoasă corespunzătoare panoului de difuzie.
Regim de lucru:
8 ore de încărcare
autonomie 8 ore
Bateria reîncărcabilă se poziționează în carcasa aflată în proximitatea mecanismului de fixare și pivotare a panoului.
- Livrare gratuita pentru clientii cu contract de service, precum si pentru comenzi in valoare totala de 200 Lei sau mai mari.
Din 2002, zeci de mii de comercianti din Romania si din lume au ales Sedona.
Portofoliul nostru de echipamente fiscale, accesorii si consumabile poate fi adaptat oricarui tip de business, iar specialistii Sedona va sunt alaturi la fiecare pas!
Pentru a fi la curent cu ultimele noutati din domeniu inscrie-te aici:
Drepturi de autor si proprietate intelectuale
Imaginile si textele din cadrul website-ului aparaturafiscala.ro sunt proprietatea S.C. SEDONA ALM si sunt protejate prin legea dreptului de autor.
Utilizatorii site-ului pot accesa si utiliza informatiile si materialele integrate in website, in scop personal. Reproducerea, copierea, multiplicare, vanzarea sau utilizarea acestor materiale, fara acordul reprezentatilor S.C. SEDONA ALM, titular al website-ului aparaturafiscala.ro, incalca legislatia in vigoare referitoare la drepturile de autor si proprietate intelectuala, iar astfel de actiuni implica raspunderea civila sau penala.
Programul de lucru Sedona pe 24 Ianuarie, de Ziua Unirii Principatelor Romane :
Sediul din Bucuresti: 9:00 – 18:00 (Program Normal)
Sediul din Constanta: Inchis.
Personalul de serviciu este redus, ceea ce ar putea duce la un timp de raspuns telefonic mai lung.
Va multumim!